Uus ärinimi Saint-Gobain Eesti AS alates 02.03.2020

Saint-Gobain
Saint-Gobain

Jaanuaris liitus eelnevalt ettevõttesse Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulunud äriüksus Glassolutions Baltiklaas ettevõttega Saint-Gobain Ehitustooted AS. Alates 02.03.2020 on Saint-Gobain Ehitustooted AS uueks ärinimeks Saint-Gobain Eesti AS. Äriühingu muud andmed (registrikood, aadress, pangarekvisiidid) jäävad samaks. 

Käesolevaga on ettevõttesse Saint-Gobain Eesti AS koondatud Eesti ehitusturul tegutsevad Saint-Gobain Grupi äriliinid Ecophon, Glassolutions Baltiklaas, Gyproc, Isover ja Weber sh. Leca ja Fibo.

Fookuse hoidmine äriliinide tegevusel on ka tulevikus meie prioriteet. Aastatepikkuse koostöö käigus on äriliinid õppinud tundma oma kliente ning ajaga kaasas käies arendavad välja tooteid ja teenuseid mis võimaldavad meie klientidel nende äris edukad olla ja kasvada. Oleme kujundanud oma organisatsiooni ja tegevused selliselt, et koostöö meiega oleks lihtne. Iga äriliini eesmärgiks on olla oma klientidele usaldusväärne partner kellega on meeldiv ja vastastikku kasulik koostööd teha.

Äriüksuse Glassolutions Baltiklaas liitumine Saint-Gobain Eesti AS-ga on meie loomulik areng. Kõik Saint-Gobain Eesti äriliinid tegutsevad Eesti ehitusturul, meil kõigil on üks siht. Töötame selle nimel, et ehitised meie ümber oleksid inimsõbralikud ja ümbritsev keskkond säiliks puhtana. Materjalid, mida ehitajatele pakume, on kvaliteetsed, alati kättesaadavad, mugavad paigaldada ja kasutajatele ohutud.

Äriliinide seniseks suurimaks ühiseks ettevõtmiseks on jaanuari lõpus Tallinnas, Pärnu mnt. 158/1  esindussalongi avamine. Esindussalong on koht äritegevuseks. Klaasi ja klaasi tarvikute müügile lisaks on seal võimalus kohapeal tutvuda Saint-Gobain Eesti pakutavate materjalide ja lahendustega. See on sobiv paik kus saada kokku klientide ja partneritega, korraldada koolitusi ja teemaüritusi. Esindussalong on avatud kõigile, igaüks võib ette teatamata sisse astuda, Saint-Gobain Eesti tooteid vaadata ja oma käega katsuda.