A recognized leader

Sustainable recognized hero

Tunnustatud eeskuju

Saint-Gobaini kindel eesmärk juhtida tähelepanu jätkusuutlikkusele ja jätksuutlikele hoonetele on kõigile ilmselge ning me võime tõdeda, et meie püüdlused on kandnud vilja ja leidnud tunnustust ka väljaspoolt.

Kindel eesmärk

Saint-Gobain lisati 2016. aastal Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksi edetabelisse nii maailma kui ka Euroopa arvestuses: top-kolme hulgas ülemaailmses ehitustoodete sektoris ning Euroopas esikohal.

Kirjutasime 2003. aastal alla ÜRO ülemaailmsele kokkuleppele Global Compact ning teeme süsinikuheite avalikustamise projekti (CDP) programmide raames avalikuks andmed oma keskkonnamõju kohta kliimamuutuste, veevarude ja metsade osas.

Põhjamaades liitusime 2014. aastal algatusega Nordic Built, mille eesmärk on kiirendada säästvate ehituslahenduste väljatöötamist selles piirkonnas.

Juhi eeskuju

Saint-Gobaini tegevdirektor Pierre-André de Chalendar võitleb otsusekindlalt kliimamuutustega, olles nii ettevõtte juhi kui ka eraisikuna selles suhtes hea eeskuju.

Ta osales aktiivselt Pariisi kliimakonverentsil COP21 ning on oma seisukohtade tutvustamiseks andnud välja raamatu „Meie võitlus kliima eest“.

Ta pälvis 2016. aastal "David Gottfried Global Green Building Award" nimelise auhinna, mida annab välja World Green Building Council (maailma rohelise ehituse nõukogu). See on tunnustusavaldus panuse eest säästva ehituse liikumise edendamisse ning iseäranis uuendusliku ja ainulaadse käsituse eest, mille aluseks on ettevõtte algatatud rohelise ehituse strateegia.