Küpsised
Sustainable recognized hero

Küpsised

KÜPSISTE KASUTAMINE

Kui kasutate meie veebilehte, saab küpsised automaatselt installida ja ajutiselt salvestada teie arvuti mällu või kõvakettale, mis tagab meie saidil lihtsama navigeerimise. Küpsised ei luba teie tuvastamist, kuid neid kasutatakse teie külastatud lehtede kohta teabe salvestamiseks, külastuse kuupäev, kellaaeg jne.

SAINT-GOBAIN LEHE ANALÜÜS

See veebileht kasutab Google, Inc. (edaspidi "Google") pakutavat Google Analyticsi veebianalüüsi teenust. Küpsised on loodud teabe kogumiseks selle veebisaidi (sh teie IP-aadressi) kasutamise kohta, mis saadetakse ja salvestatakse Ameerika Ühendriikide Google'i serverisse. Google kasutab seda teavet veebisaidi kasutamise hindamiseks, lehe halduritele veebisaidi liikluse aruannete koostamiseks ja muude veebisaidi liikluse ja interneti kasutamisega seotud teenuste pakkumiseks. Google võib selle teabe edastada ka kolmandatele isikutele, kui see on seadusega ette nähtud või kui kolmandad osapooled haldavad teavet Google'i nimel. Google ei seo kunagi teie IP-aadressi mis tahes muu Google'i salvestatud teabega. Võite keelduda küpsiste installist, valides oma brauseris sobivad sätted, kuid kui te seda teete, siis ei pruugi teil olla võimalik kasutada kõiki veebisaidi funktsioone. Veebisaidi kasutamisega nõustute, et Google kasutab teiega seotud teavet viisil ja ülalloetletud eesmärkidel.

Rohekm informatiooni Google Analytics küpsiste kohta leiate siit.

Teine võimalus Google Analyticsi välja lülitada, installides Google'i pakutud plugin  peamistele brauseritele.

LEHELT KOGUTUD ANDMED

Selle saidi iga külastaja, kes annab teavet Saint-Gobainile, annab viimasele kõik teabega seotud ülekantavad õigused ja volitab viimast tegema seda, mida ta soovib. Selleks, et teavet ei peeta konfidentsiaalseks, peab see olema täpne, seaduslik ega tohi rikkuda kolmandate isikute huve.

Kodulehe kohta kogutud isikuandmete kohta öeldakse külastajatele, et saidil kasutatakse mitmeid töötlemisfunktsioone, et tagada suhtlemine ja teabe vahetamine külastajatega.

Need töötlusfunktsioonid võimaldavad:

  • vastata külastaja kirjalikele küsimustele selleks ettenähtud jaotises.
  • Avada ja salvestada külastajate soovitud dokumente.
  • Tööpakkumiste haldamine, olenemata sellest, kas need on seotud lehel avaldatud vabade töökohtadega või mitte.

Kogutud andmed:

  • Need tulenevad ainult selle külastaja vabatahtlikust salvestamisest.
  • Need on mõeldud ainult sisemiseks kasutamiseks ja on suunatud külastaja taotluse töötlemisele.
  • Kasutatakse ainult niikaua, kuni eespool nimetatud eesmärgid on täidetud.

Vastavalt 6. jaanuari 1978. aasta infotehnoloogia, andmefailide ja immuniteetide seadusele nr 78-17 ja selle täiendamise seadusele nr 2004-801, isik, kes soovib kasutada oma õigust näha, muuta või kustutada selline teave peaks võtma ühendust:

Saint-Gobaini kommunikatsiooni osakonnaga

Les Miroirs - 18, avenue d'Alsace - 92096 La Défense Cedex - FRANCE

Fax: + 33 (0)1 47 62 52 07