Sustainability Heroes

Sustainable sustainablehero hero

Meie meeskondadesse kuuluvad tõelised asjatundjad jätkusuutlikkuse alal!

Saint-Gobainis suhtutakse jätkusuutlikkusse väga tõsiselt. Seepärast olemegi moodustanud meeskonna, kuhu kuuluvad spetsialistid, kes on teile abiks ehitusprojektides esinavate jätkusuutlikkuse teemade osas ning töötavad koos teiega välja erilahendusi, mis on kooskõlas teie jätkusuutlikkuse eesmärkidega.

Tutvuge meie asjatundjatega

Kas soovite taotleda näiteks Rootsis teostatavale projektile LEED Platinumi sertifikaati ja ei tea, kuidas saada materjalide kohta vajalikke andmeid? Kas vajate DGNB konsultandi abi Taanis rajatava jätkusuutliku hoone plaanide jaoks? Kas teil on vaja Soomes kasutatava isolatsioonimaterjali keskkonnadeklaratsiooni (EPD)? Kas teil on Norras avaliku hoone jaoks tarvis kipsplaati, mille tootmisel on ruutmeetri kohta tekitatud vähem kui 3 kg süsinikdioksiidi? Kas otsite koostööpartnerit, kes aitaks teil saavutada eesmärgid, mille olete seadnud seoses süsinikuheite ja ringmajandusega?

Meie asjatundjad on teile abiks!

Louise, Daniel, Cecilie, Rasmus, Camille, Anne, Helene, Malin … Alljärgnevalt saate parema ülevaate nende pädevusest ning ärge kõhelge nendega ühendust võtmast!

Säästvus kõigil tasanditel

Kuna Saint-Gobaini kaubamärgi lubaduse üks nurgakivi on jätkusuutlikkus, on see ka meie ettevõttekultuuris kesksel kohal. Pakume töötajatele koolitus- ja enesetäiendamisvõimalusi, et arendada nende pädevust jätkusuutlikuse valdkonnas.

Oleme välja töötanud rakenduse, mille abil saame jagada kõigi töötajatega teadmisi jätkusuutlikkuse ja jätkusuutliku ehituse kohta ning oma tulevikuplaane selles valdkonnas. Viktoriinid, videod, võistlused ja palju muud põnevat ... See on mõnus viis, kuidas jätkusuutlikuse kohta rohkem teada saada!

Teadupärast viivad just igaühe väikesed sammud lõppkokkuvõttes oluliste muudatusteni ning nii tegimegi 2017. aastal algust kampaaniaga „Väike, aga tähtis tegu“. Kõigil töötajatel on võimalus hääletada oma lemmik-ökoteguviisi poolt ning kõige populaarsemad neist võetakse kasutusele kõikjal maailmas.