Saint-Gobain pälvis kolmandat aastat järjest "Top Employer" sertifitseeringu

Thu, 04/05/2018 - 13:46
Käesoleval aastal pälvis Saint-Gobain kolmandat aastat järjest "Top Employer" sertifitseeringu maailma ja Euroopa tasemel. Eesti ja Soome ettevõtted aga teist aastat. Selle märgistusega on kogu maailmas vaid 13 organisatsiooni.
Top Employer 2018
Käesoleval aastal pälvis Saint-Gobain kolmandat aastat järjest "Top Employer" sertifitseeringu maailma ja Euroopa tasemel. Eesti ja Soome ettevõtted aga teist aastat. Selle märgistusega on kogu maailmas vaid 13 organisatsiooni. Top Employers Institute on Hollandi ettevõte, mis on tunnustanud maailma parimaid tööandjaid juba 1991. aastast. Parima ettevõtte sertifikaat antakse ainult nendele, kes näitavad kõrgeimaid standardeid töötajate eest hoolitsemisel. Parima tööandja sertifitseerimise protsess võtab aega umbes aasta ning see viiakse läbi tuginedes erinevatele uurimustele ja põhjalikele audititele. Ettevõtte juures hinnatakse viite erinevat kategooriat: palgasüsteemi, lisahüvesid, töökorda, koolitusi ja karjääri kujunemist, karjäärivõimalusi ning ärikultuuri.
Meil on hea meel, et me oleme ametlikult tunnustatud selle töö eest, mida me teeme oma töötajate heaks. Top Employers Institute sertifitseerib ettevõtteid üle maailma ja on selle valdkonna eksperdid. See tähendab meile palju, et me ei ole ainsad, kes usuvad, et teeme head tööd, meil on ka Top Employers Institute´i  kinnitus. Alustasime Taanis ja Rootsis ja mul on hea meel, et meil on õnnestunud ka teist aastal järjest Soome ja Eesti paadis püsida, ütles Steen Vejlgaard, Saint-Gobain Balti ja Põhjamaade regiooni personailijuht. 
Top Employer sertifitseerimise aluseks on range protsess ja kõrged standardid. Kogu sertifitseerimise protsess on rangelt kontrollitud kolmanda osapoole poolt.  Loe lisaks:  https://www.saint-gobain.com/en/top-employer-global  #InventYourself #TopEmployer #TECD18
Back top