Concept Store esindussalong Tallinnas

Tallinnas Pärnu maanteel asub Saint-Gobaini Concept Store esindussalong. Antud kontseptsioonis osalevad Saint-Gobain Eesti tuntud brändid - ISOVER, Weber, Fibo, Gyproc, Ecophon ja Glassolutions Baltiklaas, mahutades umbes 230 m², kus eksponeerime ca 80 m² jagu erinevaid klaaslahendusi ja teisi Saint-Gobaini brändide tooteid ning lahendusi.

Salongi eesmärgiks on tekitada sünergia erinevate Saint-Gobaini brändide vahel ja pakkuda üheskoos lahendusi, mitte ainult tooteid. Tõime kõik SG brändid ühe katuse alla kokku, mis annab võimaluse pakkuda oma klientidele veel rohkem mugavust ja lahendusi suurepäraste elukeskkondade loomiseks. Esindussalongi sisekujundus valmis koostöös disainer Madis Liplapiga, kes omab pikaajalist disaini ja loomevaldkonna kogemust.  

Madis Liplap
„.. aga kujunduse kontseptsiooni poolest oleks mul mõte allutada kujundus suure kodu ja kontori vahepealsele kompositsioonile.. aga kõik seinad oleksid siis erinevatest klaasidest ja muudest teie toodetest.. seinaklaasid muudavad värvi, muutuvad läbipaistvaks ja mitteläbipaistvaks.. samas võiks salong olla selline, et kasvõi aastajagu „OPi“-saadet salvestada.“ Ruum on üldjoontes kujundatud kui kellegi kodu, kus siiski kõik juhtub müügiks olema.
Madis Liplap

Esindussalongi valmimise lugu läbi timelaps video

Võta meiega ühendust

Tel. +372 5622 5663 või e-post: CS.Tallinn@saint-gobain.com

Back top