Transport

Saint-Gobain pakub laeva- ja autotööstuse ning muude tööstusharude tootjatele ja müüjatele mitmesuguseid efektiivseid lahendusi. Need kvaliteetsed tooted on sündinud tänu aastatepikkusele uurimis- ja arendustööle.

AUTOTÖÖSTUS

Saint-Gobain on autotööstuse oluline tarnija, pakkudes tänapäevastele autodele turvalisi ja uuenduslikke lahendusi. Autotootjad eelistavad autode ja transpordivahendite (nt busside, veoautode ja tööstuslike sõidukite) klaasimisel põhjendatult Saint-Gobaini lahendusi.

Teine oluline valdkond on sõidukite kaitsmine ilmastikuolude, päikesekiirguse ja reostuse eest. Saint-Gobain on autotööstuses lamineerimise, tihendamise, summutamise, sõidukite tugevdamise ja kaitsmise lahenduste loomisel juhtpositsioonil.

Lisaks on Saint-Gobain oluline kaitsekiletoodete tarnija autoklaaside ja hoonete akende ning tundlike päikesepaneelimoodulite tootjatele. Need kiled aitavad tekitada nii autodes kui ka hoonetes paremat sisekliimat ning loovad lisaturvalisust.

Neid lahendusi pakuvad ettevõtted Saint-Gobain Sekurit www.sekurit.ee, Solar Gard www.solargard.com  ja Sika www.sika.com

Saint-Gobain valmistab lamineeritud tooteid, mis tekitavad nii sõidukites kui ka hoonetes parema sisekliima.

 

 

 

 

 

LAEVATÖÖSTUS

Saint-Gobaini lahenduste valikusse kuuluvad ka kvaliteetsed tooted laevade ja avamerekonstruktsioonide ehitamiseks ning renoveerimiseks.

Muuhulgas on saadaval kõrge efektiivsusega klaastooted; isoleerivad, päikesekaitsega, tulekindlad ja tipptasemel näitajatega kivivillast isolatsioonimaterjalid; seinte vooderdussüsteemid; põranda viimistlusmaterjalid; siseviimistluse plaadid; terastorud ja torustikukomponendid; aga ka tööstuslikud ventiilid, käiturid ja seiresüsteemid. 

Laevatööstuse kliendid valivad sageli Saint-Gobaini, kuna selle tooted paistavad silma energiasäästlikkuse, kerge kaalu, ohutuse, esteetilisuse ja mugavuse poolest.

 

 

 

 

 

Saa teada rohkem Saint-Gobain laevatööstuse toodete ja lahenduste kohta siit - www.saint-gobain-marine.com