Infrastruktuur

Saint-Gobaini pakutavatel toodetel, teenustel ja lahendustel on oluline osa nii väikestes kui ka suurtes ehitus- ning infrastruktuuriprojektides üle kogu maailma.

Teed ja sillad

Saint-Gobain pakub tooteid ja nõustamist kohalikele ehitusettevõtetele, kes töötavad elamu- ja infrastruktuuri ehituse projektidega.

Partnerid Infrastruktuuris 

Need lahendused hõlmavad rauast torusüsteeme, tööstuslikke ventiile ja tuletõrjehüdrante, reovee kogumissüsteeme, tulekindlat klaasi ja suurte ehitusprojektide aktiivklaasimist, toodete ja hoonete tugevdamist ning betoonplaatide, teede ja lennujaamade materjale – need on aga vaid mõned üksikud näited Saint-Gobaini pakutavast.

Saint-Gobain on tugev partner nii kohalikes projektides kui ka kõrgetasemelistes rahvusvahelistes ettevõtmistes.

Saint-Gobain on tugev partner nii kohalikes projektides kui ka kõrgetasemelistes rahvusvahelistes ettevõtmistes. Kontsern pakub oma klientidele asendamatuid logistika- ja kohalikke teenuseid, nõustades ja toetades ehitusettevõtteid, et nad saaksid oma tööd teha parimal võimalikul viisil. Saint-Gobain aitab oma klientidel kombineerida mitut toodet, saamaks väga tõhusaid lahendusi ja täites igas riigis konkreetseid projekteerimisnõudeid.

Saint-Gobaini kontsernis on mitu infrastruktuurilahendusi pakkuvat tootjat, muuhulgas: Pam www.pamline.com toodab hüdraulikatorusid, Adfors www.sg-adfors.com valmistab kiudkangaid, ning Weber www.weber.ee toodab kergkruusa, kergbetoonplokke ja ehituslikke kuivsegusid (kuivbetoonid, fassaadi- ja põrandatooted, pahtlid, plaatimistooted ja müürisegud).