Ehitus

Saint-Gobain pakub suures valikus tooteid, lahendusi ja teenuseid ehitusprotsessi kõigi etappide ja hoone täieliku elutsükli jaoks – sealhulgas esmaseid digitaalseid disainielemente, tooteid ja lahendusi üldehituseks ning kasutatud toodete ümbertöötlemiseks.

Kõik aspektid ehituses

Tooted, lahendused ja teenused energiatõhusate, turvaliste ja mugavate elukeskondade loomiseks.

MAAILMA EHITUSTURU LIIDER

Saint-Gobain on maailmas juhtiv elukeskkondade ehitamiseks mõeldud toodete, lahenduste ja teenuste pakkuja, olenemata sellest, kas arendatakse eramuid, kontorihooneid, tööstushooneid või taristuid (nt teid ja veevõrgustikke).

Saint-Gobain toetab ja pakub lahendusi arhitektidele, inseneridele, ehitusettevõtjatele ja edasimüüjatele üle kogu maailma. Saint-Gobaini lahendusi rakendatakse hoone või rajatise ehitamise igas etapis, alates esimestest digitaalsetest joonistest. Saint-Gobain pakub lahendusi kõigiks ehitusetappides - fassaadidest, põrandatest ja vundamentidest kuni siseseinte, lagede ja katusteni.

Tõtt-öelda on Saint-Gobaini lahendusi kasutades meie klientide käsutuses teenus, mis pakub tuge ehitise kogu elutsükli vältel.

Tulevikus on oodata veel suuremat keskendumist energiatõhususele, jätkusuutlikkusele ja sisekliimale, seda nii uutes hoonetes kui ka renoveerimisprojektides. Saint-Gobaini valimisega tagate, et suudate oma klientide nõudmised täita nii praegu kui ka tulevikus.