Niiskus

Niiskus on tõsine väljakutse nii uutes kui ka vanades hoonetes. Saint-Gobainil on oskusteave ja tooted välisniiskuse sissetungi takistamiseks ja selle tagamiseks, et siseniiskus pääseks välja. See on oluline nii tervisliku sisekliima kui ka hoone konstruktsiooni seisukohast.

Tervislikud hooned

Saint-Gobaini toodete, lahenduste ja teenustega saate vältida kriitilisi niiskusprobleeme.

TOIMETULEK NIISKUSEGA

Kõik hooned peavad olema kaitstud vee sissetungi eest hoone konstruktsiooni. Vihmavesi, lumi, pinnavesi, põhjavesi, pinnase niiskus, kondensatsioon ja lekkivad veepaigaldised võivad hoonet tõsiselt kahjustada. Seetõttu on Saint-Gobain töötanud välja kvaliteetsed lahendused selliste soovimatu vee probleemide lahendamiseks.

Näiteks Weber, www.weber.ee  pakub selliseid tooteid nagu krundid, hermeetikud, hüdroisolatsioonimaterjalid ja mördid, mis takistavad vee tungimist hoonetesse.

TERVISLIK SISEKLIIMA

Samavõrd oluline on see, et hoone sisemuses tekkiv niiskus (nt söögivalmistamise, pesemise, puhastamise jms tegevuste tõttu) pääseks välja. Kui see on takistatud, hakkab niiskus hoonesse kogunema, mille tulemusel võib tekkida ebameeldiv sisekliima ja konstruktsioonid võivad koguni hakata mädanema ning hallitama. Selliste kahjustuste põhjuseks on sageli valesti teostatud või defektne isolatsioon, lekkivad aurutõkked, puudulik ventilatsioon või sobimatud materjalid niisketes ruumides. Saint-Gobain oskab klientidele soovitada õigeid lahendusi ja pakkuda ideaalselt sobivaid, kvaliteetseid tooteid.

Saint-Gobainil on igat sorti rakenduste jaoks suur valik aurutõkkeid ja kipsplaate, mida pakuvad ettevõtted nagu ISOVER, www.isover.ee , Gyproc, www.gyproc.ee  ja Weber, www.weber.ee . Nende ettevõtete poolt pakutavad lahendused tagavad hoone konstruktsiooni hea seisundi ja võimaldavad ehitusettevõtjatel täita kõiki kehtivaid ehitusmäärusi.

Kergkruusa, kergkruustoodete ja ehituslike kuivsegude (kuivbetoonid, fassaadi- ja põrandatooted, pahtlid, plaatimistooted ja müürisegud) arendus, tootmine ja turustamine.

www.weber.ee

Kergkonstruktsioonlahendused ja kipsplaatide lahendused isolatsiooniks ja interjööride lõppviimistluseks.

www.gyproc.ee Ülemaailmne liider  isolatsioonimaterjali turul soojus- ja heliisolatsiooniks

www.isover.ee