KONTAKT

SAINT-GOBAINi esindus põhjamaades ja BALTIkumis 

Saint-Gobain Nordic and Baltic
Robert Jacobsens Vej 62A
2300 Copenhagen S
Denmark
Phone: +45 70 30 06 88
 

saint-gobain eestis

 

SAINT-GOBAIN ehitustooted AS

ISOVER - Arendab isolatsioonitooteid, süsteeme ja lahendusi: kald- ja lamekatustele, välis- ja siseseintele, põrandatele, lagedele, kütte, ventilatsiooni ja kliimaseadmete isoleerimiseks (HVAC). 

GYPROC - Pakub kipstooted, süsteeme ja lahendusi: välis- ja siseseintele, lagedele, põrandatele ja tulekindla isolatsiooniga teraskonstruktsioonidele. 

WEBER - Toodame ja arendame kergkruusa, kergkruustoodete ja ehituslike kuivsegude tooteid ja lahendusi: plokitooted sise ja välisseinte müüritiste ehitamiseks, korstnad, kuivbetoonid, fassaadi- ja põrandatooted, pahtlid, plaatimistooted ja müürisegud.

ECOPHON - Arendab, toodab ja turustab akustilisi tooteid ja süsteeme, mis aitavad kaasa ruumides hea töökeskkonna loomisele, parandades lõppkasutajate tööviljakust ja heaolu.

 

saint-gobain glass estonia SE, baltiklaas 

BALTIKLAAS on suurim klaaspakettide, lamineeritud klaasi ja karastatud klaasi tootja Eestis. 

 

SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE, SEKURIT EESTI

SEKURIT - lamineeritud esiklaaside ja karastatud küljeklaaside tootmine sõidukitele.

 

SAINT-GOBAIN AUTOVER-AUTOKLAAS

Autover-Autoklaas tegeleb autoklaaside müügi ja paigaldusega ning osutab koostöös kindlustusseltsidega kahjukäsitlusteenust Tartus, Tallinnas ja Pärnus. 

 

OPTIMERA ESTONIA (EHITUSE ABC)

Optimera Estonia AS on Balti riikide juhtiv ehitusmaterjalide müüja, kelle missiooniks on varustada inimesi inim- ja keskkonnasõbralike ehitusmaterjalidega elukeskkonna parendamise eesmärgil.

 

VENNAD-DAHL

AS Vennad-Dahl tegeleb sanitaartehnika, veevarustuse, kanalisatsiooni, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide ning tööstusmaterjalide projekti- ja hulgimüügiga.