Saint-Gobain pärvis parima tööandja tiitli Põhjamaade regioonis

Saint-Gobaini ettevõtteid Taanis, Rootsis, Soomes ja Eestis on tunnustatud Top Employers Institute´i poolt välja antava "Euroopa tööandja 2017” ja "Maailma tööandja 2017" tiitliga.

09/02/2017

Saint-Gobaini ettevõtteid Taanis, Rootsis, Soomes ja Eestis on tunnustatud Top Employers Institute´i poolt välja antava  "Euroopa tööandja 2017” ja "Maailma tööandja 2017" tiitliga.

Top Employers Institute on Hollandi ettevõte, mis on tunnustanud maailma parimaid tööandjaid juba 1991. aastast. Parima ettevõtte sertifikaat antakse ainult nendele, kes näitavad kõrgeimaid standardeid töötajate eest hoolitsemisel. Parima tööandja sertifitseerimise protsess võtab aega umbes aasta ning see viiakse läbi tuginedes erinevatele uurimustele ja põhjalikele audititele. Ettevõtte juures hinnatakse viite erinevat kategooriat: palgasüsteemi, lisahüvesid, töökorda, koolitusi ja karjääri kujunemist, karjäärivõimalusi ning ärikultuuri.

- Meil on hea meel, et me oleme ametlikult tunnustatud selle töö eest, mida me teeme oma töötajate heaks. Alustasime eelmisel aastal Taanis ja Rootsis ja olen rõõmus, et lisanus veel kaks riiki. 

Steen Vejlgaard
Saint-Gobain Balti ja Põhjamaade regiooni personailijuht

Meil on hea meel, et me oleme ametlikult tunnustatud selle töö eest, mida me teeme oma töötajate heaks. Top Employers Institute sertifitseerib ettevõtteid üle maailma ja on selle valdkonna eksperdid. See tähendab meile palju, et me ei ole ainsad, kes usuvad, et teeme head tööd, meil on ka Top Employers Institute´i  kinnitus. Eelmisel aastal alustasime Taanis ja Rootsis ja mul on hea meel, et meil õnnestus sel aastal ka Soome ja Eesti paati saada, ütles Steen Vejlgaard, Saint-Gobain Balti ja Põhjamaade regiooni personailijuht. 

Top Employer sertifitseerimise aluseks on range protsess ja kõrged standardid. kogu sertifitseerimise protsess on rangelt kontrollitud kolmanda osapoole poolt. 

Uudis Top Employers Institute´i kodulehel -  https://www.top-employers.com/et/companyprofiles/ee/saint-gobain-estonia/