Statistika

Saint-Gobaini lahenduste valimine tähendab, et meie kliendid mitte ainult ei täida aina kasvavaid nõudmisi materjalide stabiilsusele ja tugevusele, vaid saavad valida ka turu tugevaimate toodete hulgast, mis on välja töötatud igat liiki ehitiste jaoks

Moodne arhitektuur

Saint-Gobaini kvaliteetsete materjalidega saavad arhitektuursed unistused teoks.

STABIILNE JA PAINDLIK

Arhitektuurile omane pidev areng ja piiride nihutamine on tinginud üha suureneva vajaduse tugevamate ning vastupidavamate ehitusmaterjalide järele. Tugevate vundamentide tegemine ja vastupidavate seinte ehitamine on just see, mida me staatika all silmas peame, ja seda mitte ainult standardsetes ehitistes, vaid ka siis, kui arhitektid püüavad eksperimenteerida disaini uute suundadega.

Saint-Gobain muudab nüüdisaegsed arhitektuursed visioonid tegelikkuseks, pakkudes uuenduslikke, hõlpsalt käsitsetavaid ja kasutatavaid, säästlikke ja mõistliku hinnaga ehitusmaterjale. Lisaks suurepärastele toodetele pakume ka silmapaistvat teenindust, nõustades arhitekte ja ehitusettevõtjaid parimate lahenduste leidmisel.

Saint-Gobain muudab nüüdisaegsed arhitektuursed visioonid tegelikkuseks, pakkudes uuenduslikke, hõlpsalt käsitsetavaid ja kasutatavaid, säästlikke ja mõistliku hinnaga ehitusmaterjale.

MÕNED NÄITED

Weberi, www.weber.ee , pakutavate laialdaselt tunnustatud, kasutajasõbralike ja tulekindlate Fibo kergkruusplokkidega ehitatakse kandvaid seinu mitmesuguste meetoditega, traditsioonilistest tehnikatest uudsete, eksperimentaalsete võteteni. Sellistes nüüdisaegsetes meetodites võidakse kasutada tugevdatud profiile ja siseseinasüsteeme koos suurte, kergete kipsplaatidega nt Gyprocilt, www.gyproc.ee, lisaks pahtleid, krohve ja betooni Weberilt, www.weber.ee.