Lahendused

Saint-Gobain kui liider elukeskkonna lahenduste loojana maailmas ühendades innovatsiooni, oskusteabe ja tohutu tootevaliku. Komplekssed lahendused vastavad kõigile ehituslikele nõuetele. Lisaks on Saint-Gobain spetsialiseerunud tööstuslikele toodetele, nt laeva- ja autotööstusele ning infrastruktuuridele.

ELUKESKKOND JA TÖÖSTUS

Saint-Gobain pakub uuenduslikke materjale ja lahendusi elamute ehitamiseks ning renoveerimiseks, aga ka mitmesugustele muudele tööstussektoritele.

INNOVAATILISED LAHENDUSED

Hoonete ehitamisel ja renoveerimisel on vajadus uuenduslike lahenduste järele suurem kui kunagi varem. Saint-Gobainil on laias valikus lahendusi, mis muudavad hooned nendes elavate, õppivate või töötavate inimeste jaoks mugavamaks ning vähendavad hoonete energiakulu.

Tegeleme Saint Gobainis pidevalt oma toodete keskkonna- ja kliimamõju vähendamisega kogu nende elutsükli vältel. Selleks oleme seadnud märkimisväärsed jätkusuutlikkuse eesmärgid ja juurutanud näiteks elutsükli hindamise ning hankinud hulgale oma toodetele kolmanda poole kinnitatud keskkonnasäästlikkuse deklaratsioonid (EPD). S

Saint-Gobain pakub ka nõu ja tuge, et meie kliendid saaksid Saint-Gobaini tooteid ning teenuseid kasutades võimalikult hea lõpptulemuse. See tagab – lisaks muudele eelistele – mis tahes ehitusprojekti parema majandusliku tasuvuse, kuna aitame oma klientidel vähendada kadusid, saavutada parema logistika, hõlbustada toodete paigaldamise protseduure; meie tooted on väga vastupidavad jne.   

Elukeskkonna tooted moodustavad üle 70% Saint-Gobaini äritegevuse mahust. Saint-Gobain on väga aktiivne ka tööstussektori turgudel. Kontsern pakub oma oskusteavet innovatsiooni ja ühistööna toimiva arendustegevuse alal, pakkudes suures valikus kõrgefektiivseid materjale laeva-, auto-, lennundus-, tervishoiu-, kaitse- ja julgeolekutööstuse keerukate nõudmistega rakendustele.