350. aastapäev

2015. aasatal tähistab Saint-Gobain oma 350. aastapäeva. Seda tähistatakse ülemaailmselt läbi aasta. Uuri meie aastapäeva teemalehelt täpsemalt meie ajaloost ja mida tähistamiseks ette võeakse.

350 PÕHJUST USKUDA TULEVIKkU 

Tähistame Saint-Gobaini 350. sünnipäeva. Nende meeste ja naiste ajalugu, kes on koos ehitanud vanima ettevõtte, mis on kantud CAC 40 Prantsusmaa börsiindeksisse ja on üks vanimaid tootmisettevõtteid maailmas. Oleme otsustanud kasutada seda suurepärast võimalust edendada oma strateegiat, väärtusi ja sidemeid, mis meid oma huvigruppidega seovad.

Meie aastatepikkused kogemused näitavad, et me oskame hinnata ja keskenduda pikaajalistele väärtustele. See tagab meile enesekindluse ja oskuse kohaneda pidevalt muutuva maailmaga. 

Pierre-André de Chalendar, Saint-Gobaini president ja tegevjuht

See tähtpäev on võimalus inimestele meelde tuletada jõudu, mille oleme 350-aastase ajaloo ja pideva innovatsiooniga saavutanud. Meie aastatepikkused kogemused näitavad, et me oskame hinnataja keskenduda pikaajalistele väärtustele. See tagab meile enesekindluse ja oskuse kohaneda pidevalt muutuva maailmaga. Meie ajalugu on tõend sellest, et oleme ettevõte, mis on pidevalt piire ületanud ja tehnoloogilisi väljakutseid vastu võtnud. Minevikule tagasi vaadates ning tänapäevast maailma ja oma tegevust analüüsides oleme kindlad, et tulevikku uskumiseks on palju põhjuseid. Tähistame tänavust sünnipäeva pilkudega tulevikku ja uuendustesse. 2015. aastal soovime jagada oma optimismi teilegi.

Pierre-André de Chalendar, Saint-Gobaini president ja tegevjuht

 

Aastal 2015 tähistab Saint-Gobain oma 350. sünnipäeva. See pikk periood kannab endas huvitavat ajalugu ettevõtte ja tööstuse arenguloost üle maailma.

 

SAINT-GOBAINi 350. aastapäeva paviljonid

Neli erinevat paviljoni esitlevad kogu kontserni ja annavad külastajatele võimaluse tutvuda Saint-Gobaini innovatsioonilahendustega ning Multi-Comfort kontsptsiooniga. Iga paviljon keskendub erinevale teemale (vaata, kuula, loo, värvid). Lisaks on esindatud ka ettevõtte korporatiivne paviljon.

Vaata lühisest ülevaadet Saint-Gobaini 350. aastapäeva pavilionide maailmatuurist